• نظر سنجی
  • لطفا با شرکت در نظر سنجی ما را برای ارائه سایتی بهتر یاری نمایید.
همراه عزیز
شما می توانید با ارسال موسیقی ها یا ویدیو های ساخته شده توسط خودتان ، آن ها را در سایت به نمایش بگذارید تا علاوه بر محبوبیت آثار خود در قرعه کشی بهترین آثار مردمی از دیدگاه داوران و بازدید کنندگان شرکت نمایید.
به منظور ثبت آثار صوتی و تصویری در سایت مقتضی است از شماره تلفن همراهی استفاده گردد که امکان دریافت پیام تبلیغاتی جهت ارسال کد تاییدیه تلفن همراه ممکن باشد.
لطفا نام خود را وارد نمایید.
لطفا پست الکترونیکی را صحیح وارد نمایید.
لطفا موبایل را صحیح وارد نمایید.

مسولیت کلیه آثار صوتی و تصویری ارسالی شده در مقابل اشخاص ثالث حقیقی وحقوقی اعم از کیفری و حقوقی بر عهده اینجانب می باشد.

موافقم

قوانین سایت را بپذیرید
دو کد متفاوت به ایمیل و موبایل شما برای تایید اطلاعات تماستان ارسال گردید. لطفا کد ها را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید.
لطفا کد ارسالی به ایمیل خود را وارد نمایید.
لطفا کد ارسالی به موبایل خود را وارد نمایید.
شما می توانید مشخصات اثر خود را در فرم زیر کامل کنید و با توجه به تذکرات داده شده هنگام ارسال آن را برای ما بفرستید تا بعد از تایید مدیر برای نمایش در دسترس عموم قرار گیرد.
لطفا نام اثر خود را وارد نمایید.
لطفا نوع فایل ارسالی را مشخص نمایید.
لطفا برای آپلود عکس کاور کلیک کنیدبرای عکس کاور موسیقی یا ویدیو خود حتما از فرمت (JPG)استفاده شود و حجم عکس کمتر از 700 کیلوبایت باشد.. سایز آن 600 پیکسل در 600 پیکسل باشد.
لطفا برای آپلود موسیقی یا ویدیو خود کلیک کنیدفایل های ویدیویی حتما باید با فرمت (MP4) ارسال گردد و فایل های صوتی حتما باید با فرمت (MP3) ارسال گردد و حجم آن ها کمتر از 50 مگابایت باشد.